środa, 21 maja 2014

Testowanie: Świt Pharma EXCLUSIVE COSMETICS Maseczka kolagenowa

Dzięki uprzejmości firmy Świt Pharma, która była jednym ze sponsorów Pierwszego Zlotu Blogerek Testerek otrzymałyśmy taki oto zestawik kosmetyków:

Na początek przedstawię krótką notkę o  firmie Świt Pharma :)
Firma powstała w 1944 roku i od początku działalności zajmuje się produkcją kosmetyków. Tak długa historia, zdobyte w tym okresie doświadczenie, umiejętności   i wiedza powoduje, że oferują coś więcej niż kosmetyki. Nowoczesny park maszynowy, własne laboratorium z działem badawczo-rozwojowym oraz wdrożone i funkcjonujące Systemy Zarządzania Jakością pozwalają na utrzymanie wyrobów na wysokim poziomie, odpowiadającym europejskim normom jakościowym. To co nas dziś wyróżnia to doskonała i stabilna jakość oraz konsekwentne dążenie do utrzymania najatrakcyjniejszych cen na rynku. Dzięki temu produkty znajdują uznanie nie tylko w kraju, ale również na wielu rynkach zagranicznych. Dziś należą do największych i najszybciej rozwijających się firm produkcyjno-usługowych w województwie mazowieckim. Firma posiada własne biuro handlowe w Dubaju. Swoim klientom oferują szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Firma tworzy kosmetyki dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych konsumentów by wspólnie z nimi poznawali uroki pielęgnacji idealnej.
Dzisiaj chciałam przestawić wam produkt firmy Świt Pharma – EXCLUSIVE COSMETICS Maseczka kolagenowa 
KILKA SŁÓW O PRODUKCIE:
Maseczka Kolagenowa EXCLUSIVE COSMETICS z fito-kolagenem, ginkgo biloba i algami  doskonała do pielęgnacji każdego rodzaju cery, zwłaszcza suchej i pozbawionej kolorytu. Dzięki zawartości fito-kolagenu, który posiada właściwości przeciwrodnikowe, przeciwdziała procesowi starzenia się, a obecne w jej składzie czynne składniki nawilżają, ujędrniają i odżywiają skórę. Maseczka wspomaga regenerację skóry, uzupełniając niedobór kolagenu oraz utrzymując w tkankach optymalny poziom nawilżenia. Systematyczne stosowanie maseczki sprawia, że skóra staję się świeża, sprężysta i jedwabiście gładka w dotyku.
Cena: ok 10 zł


MOJA OPINIA:
+ małe, praktyczne opakowanie
+ nie podrażnia
+ nie uczula
+ nawilża skórę
+ odżywia skórę
+ przyjemny zapach maseczki
- troszkę zsuwa się z twarzy
-/+ mocno nasączona
-/+ niezbyt przyciągający wygląd opakowania – nie zachęcający do kupna, aczkolwiek dowiedziałam się, że firma wprowadziła zmiany w wyglądzieOPINIA OGÓLNA:
Maseczka choć nie przylega do mojej twarzy tak jak bym tego oczekiwała to jednak bardzo fajnie nawilża i odpręża skórę twarzy. Skóra staje się miła w dotyku. Maseczka ładnie pachnie i jest mocno nasączona. Jest bardzo fajna.
Kosmetyk do testów otrzymałam w ramach współpracy z firmą Świt Pharma. Fakt ten nie wpłynął na moją opinię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz