środa, 21 maja 2014

Testowanie: BalbPharm – BalbCare – rewolucja w manicure

Dzięki uprzejmości firmy BalbPharm na I zlocie blogerek-testerek dostałam taki oto zestawik do przetestowania:

KILKA SŁÓW O FIRMIE BALBPHARM:
Firma BalbPharm powstała w 2005 roku w Parama i jako pierwsza firma w Brazylii wprowadziła unikalny system dbania o dłonie i stopy POZ (Professional Care Hand). W Filozofii BalbPharm chodzi o stwarzanie produktów zgodnych z najnowszymi i najwyższymi standardami naukowymi. Balbcare wytworzona przez Balpharm reprezentuje najwyższą jakość w dermatologii odżywiania dłoni, stóp i paznokci. Balbcare jest produktem jednorazowego użytku, pakowanym tylko i wyłącznie w sterylnych warunkach co podnosi jego rangę dając Nam stu procentowe poczucie bezpieczeństwa i higieny. Został pomyślany w taki sposób aby jeden produkt zawierał wszystko co jest potrzebne do wykonywania zabiegów manicure i pedicure.
Nasza firma specjalizuje się w hurtowej sprzedaży artykułów kosmetycznych do paznokci i jako główny przedstawiciel firmy BalbPharm w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Austrii, Rumunii, Ukrainie i na Białorusi, chcielibyśmy Państwu zaoferować ten niepowtarzalny produkt, który zrewolucjonizuje zabiegi manicure oraz pedicure w Waszych salonach kosmetycznych.

KILKA SŁÓW O PRODUKCIE:
Rękawice BalbCare
Regularnie stosowanie produktów BalbCare, łagodzi negatywne skutki egzemy, nadmiernie wysuszonych dłoni. Zapobiega grzybicy, zapobiega zjawisku wrastających paznokci. Wzmacnia płytkę paznokcia, poprawia jego wygląd, reguluje krążenie  krwii w dłoniach i stopach, złuszcza martwy naskórek, i wspomaga odbudowę nowego naskórka. Nawilża dłonie i paznokcie.  BalbCare to kapsułka zdrowia, która zawiera wszystkie niezbędne  składniki, które pozwolą Ci cieszyć się pięknymi paznokciami dłońmi i stopami. Unikalna kompozycja aktywnych składników,  powoduje pełną regenerację  paznokci. Całkowicie eliminuje użycie wody podczas zabiegów manicure i pedicure. Przyśpiesza pracę, podnosi normy bezpieczeństwa zabiegów  wykonywanych w twoim salonie. Uwaga: Dla osiągnięcia 100% korzyści, ważne jest ażeby wykonywać zabiegi zgodnie z instrukcją  zamieszczoną na stronie www.balbcare.pl,
CENA: 10 zł


Skład rękawic:
Skład zestawu:

 

MOJA OPINIA:
PLUSY
+ natłuszcza ręce
+ zmiękcza naskórek
+ skórki łatwo odchodzą bez konieczności wycinania
+ nawilża dłonie i paznokcie
+ odpowiedni na zimę
+ nie uczula
+ ładnie pachnie
+ łatwe w użyciu
+ można samodzielnie użyć w domu, bez konieczności odwiedzania kosmetyczki
+ cena
+ przydatne drewienko i pilniczek w zestawie
+ wszystko zapakowane oddzielnie
+ mała, wygodna paczuszka
+ nie potrzeba wody do zabiegu
+ wszystkie potrzebne przybory w zestawie
+ ekstrakt z drzewa herbacianego – zapobiega grzybicy
+ naturalne składniki
+ emulsja bezpośrednio w rękawicy
+ w emulsji znajdują się składniki które złuszczają martwy naskórek
+ w emulsji znajdują się ekstrakty naturalnie zmiękczające skórki.
+BalbCare zawiera Polimer R236 który zwiększa przyczepność wszelkiego rodzaju lakierów do paznokci


MINUSY
- mało wygodna rękawica
- mała dostępność


OPINIA OGÓLNA:
Rękawice BalbCare są bardzo fajną rzeczą. Nie potrzeba zbędnych kosmetyków czy przyrządów, ponieważ wszystko znajduje się w zestawie. W rękawicy znajduje się specjalna emulsja, która zawiera w sobie wiele funkcji np. zmiękcza skórki i powoduje ich łatwe oddzielenie od paznokcie oraz zawiera Polimer R236 który zwiększa przyczepność wszelkiego rodzaju lakierów do paznokci. Emulsja przyjemnie pachnie. BalbCare każdy może samodzielnie zrobić sobie, ponieważ jest to bardzo proste i nie trzeba do tego kosmetyczki :). Emulsja w rękawicy składa się z naturalnych składników, a w obecnych czasach, gdzie wszystko jest naszprycowane chemią, jest to bardzo ważne. Cena jest również bardzo dobra, jednak ja osobiście nie spotkałam tego produktu w żadnym sklepie i chyba można to tylko zakupić na stronie BalbPharm.

Zestaw do testów otrzymałam w ramach współpracy z firmą BalbPharm. Fakt ten nie wpłynął na moją opinię.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz