środa, 21 maja 2014

Testowanie: Siedmioróg – 100 zabaw dla dzieci 2-letnich


Dzięki uprzejmości firmy Siedmioróg, która była jednym ze sponsorów Pierwszego Zlotu Blogerek Testerek, dostałam 3  książeczki:


„Transgresje Moniki Wetter” – Agnieszka Rahoza,
„100 zabaw dla dzieci 2-letnich”
oraz „Artur czarodziej” – Daniel Joris.

 Słówko o Wydawnictwie Siedmioróg :)
Siedmioróg istnieje od 1990 roku. Podczas swojej dwudziestoletniej historii stworzono w nim i wydano ponad 5000 tytułów z literatury dziecięcej i młodzieżowej, a także kilkadziesiąt płyt audio. Rocznie wydawnictwo publikuje około 300 nowych tytułów. W 2010 roku w aktywnym katalogu wydawnictwa utrzymuje się 800 tytułów. Na szczególne wyróżnienie zasługują bestsellery polskiej literatury dla dzieci i młodzieży (Encyklopedia nastolatkiKarolciaPlastusiowy pamiętnikSeria limitowanaSto bajek), niezwykle popularne licencje zagraniczne (GarfieldScooby-dooBakuganLoonely TunesBatman), a także cała gama książek edukacyjnych i popularnonaukowych tworzonych dla polskich dzieci, a eksportowanych do różnych krajów Europy (serie:Encyklopedie dla dzieciKształcące naklejankiNasza szkoła). Należy dodać, że twórczy zespół redakcyjny Siedmioroga jest od kilku lat cenionym partnerem projektów B2B (płyty audio, książki i broszury dla dzieci, przewodniki). Poza tym, że jest wydawcą książek i płyt, Siedmioróg prowadzi także szeroko zakrojoną dystrybucję swoich książek, docierając bezpośrednio do około 1000 księgarń na terenie całego kraju, zaopatrując księgarnie indywidualne, sieci księgarskie (Matras) i sieci handlowe (Auchan, Carrefour, Intermarche, Kaufland, Leclerc, Macro, Tesco). W 2009 roku przychody ze sprzedaży książek wyniosły w Siedmiorogu ponad 12 milionów złotych.
Kolejna książka, którą chciałabym przedstawić
to „100 zabaw dla dzieci 2-letnich”
opracowanli ją: Anna Jackowska, Mariola Langowska, Beata Szcześniak

a
Od wydawcy:
Książka przedstawia wiele ciekawych i łatwych do zrealizowania pomysłów, jak mądrze, twórczo i wesoło bawić się z dwulatkiem. Rodzice znajdą w niej propozycje najróżniejszych gier i zabaw; ruchowych, artystycznych, słownych, towarzyskich – do wykorzystania w każdym miejscu i o każdej porze roku. Są tu zabawy, które pozwolą dziecku się wyszaleć, wyśmiać, zrelaksować, a nawet poeksperymentować. Ze „100 zabawami” ani dzieci, ani rodzice z dziećmi nie będą się nudzić.
Tak jak wydawca opisuje, książeczka jest tak rozbudowana i ciekawa, że nie pozwala się nudzić. Zawsze znajdzie się zabawę na daną okazję. Z tego co zauważyłam to dzieci bardzo lubią zabawy z tej książeczki a nawet samą książeczkę, ponieważ jest kolorowa i przyjemna. Zawarte w niej zabawy przypominają mi zabawy, w które bawiłam się kiedy byłam w wieku mojego dziecka. Mój synek jak i dzieci moich kuzynek oraz koleżanek strasznie były zadowolone bawiąc się razem w gry i zabawy, których nauczyły się dzięki książeczce. Koleżanki były zaskoczone, że posiadam taką książeczkę i nawet same zakupiły taką, by ich pociechy czerpały pełną radość z zabaw.
Jestem bardzo zadowolona, że dostałam tą książeczkę od firmy Siedmioróg i cieszę się, że mogłam ją testować. Bardzo serdecznie polecam każdej mamie :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz