środa, 21 maja 2014

Dzbanek Dafi – recenzja

Na pierwszym zlocie Blogerek Testerek od firmy Dafi dostałam dzbanek filtrujący z manualnym indykatorem.
od producenta:
Wkład filtrujący DAFI CLASSIC dzięki złożonej technologi zmiękcza wodę oraz usuwa z niej zanieczyszczenia mechaniczne, metale ciężkie i chlor – czyli wszystko, co zaburza jej naturalny smak. Odpowiednio dobrany skład mieszanki filtrującej pozwala uzdatnić do 150 l wody ( w zależności od jej jakości) oraz zapobiega rozwojowi bakterii we wnętrzu wkładu filtrującego przez 1 miesiąc. Comiesięczna wymiana wkładu gwarantuje najwyższą jakość wody.
Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego typu dzbanków, ale po użyciu dzbanka firmy Dafi jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Woda po przesączeniu przed wkład filtrujący jest przepyszna. Wkład ten usuwa wszystko co  zaburza naturalny smak wody.
Wody prosto z dzbanka mogę użyć zup, makaronów i warzyw, przez co dania są o wiele smaczniejsze, bo bez zbędnych metali ciężkich czy chloru. Wodę taką można również po prostu nalać do szklanki i wypić, gdyż woda taka jest w 100% przefiltrowana.
Dzbanki firmy Dafi można kupić w różnych kolorach.
Całościowa pojemność dzbanka to 2,4l, czyli jest to 1,2l przefiltrowanej wody.
Zaskoczona byłam również niską ceną takiego dzbanka, jest to cena ok. 30-40 zł, więc jest to kolejna zaleta dzbanka DAFI.
Dzbanek jest bardzo łatwy do napełnienia dzięki temu, że nie musimy otwierać całej pokrywy, wystarczy pociągnąć za uchwycik indykatora i dzbanek się otwiera :).
Filtr dzbankowy DAFI poprawia walory smakowe wody kranowej, a tym samym sprawia, że to co jesz i pijesz, jest w pełni smaczne.
Jestem bardzo zadowolona z Dzbanka firmy Dafi i polecam każdemu, kto nie jest pewien takiego zakupu, że naprawdę warto.
Mając taki dzbanek z filtrem oszczędzamy pieniądze, gdyż nie musimy kupować wody w sklepach, wystarczy wlać wodę kranową i po chwili w dzbanku uzyskujemy naturalną wodę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz