środa, 21 maja 2014

Testowanie: Paese – Lakier do paznokci

Dzięki uprzejmości firmy Paese, która była jednym ze sponsorów Pierwszego Zlotu Blogerek Testerek otrzymałam taki prezencik do przetestowania:


Kilka słów o firmie Paese:
Firma PAESE, to nic innego jak znana nam wszystkim dawna Euphora. W języku włoskim kraina to PAESE (czytaj paeze). To najbardziej trafny i dźwięczny wyraz, który determinuje to, co robimy każdego dnia. Tworzymy kolory i zapachy przenosząc Was do krainy piękna i dobrego smaku.
Nasze kosmetyki są produkowane w Polsce, Włoszech i Francji. Spośródinnych wyróżnia je znakomita jakość, bogata kolorystyki jak i wspaniałe, różnorodne konsystencje. Opakowania są funkcjonalne, a zarazem eleganckie.
Dzięki kosmetykom PAESE przenosimy się do lepszej, ciekawszej krainy, zdominowanej przez zmysłowe piękno i chcemy odbyć podróż w kobiece strony. Każda z nas niezależnie od wieku znajdzie w krainie PAESE odpowiedni dla siebie kosmetyk, aby pielęgnować skórę i wydobyć swoje naturalne piękno.
Produkty marki PAESE tworzone są z pasją i dbałością o dobór najlepszych składników i zgodnych z trendami kolorów.
Wysoka jakość produktów przy relatywnie przystępnej cenie została uhonorowana nagrodą „Doskonałość Roku 2010” magazynu Twój Styl w kategorii Kosmetyki Polskie.

Kilka słów o produkcie:
Lakier do paznokci Paese posiada plastyczną konsystencję, która mocno przylega do płytki zapobiegając odpryskiwaniu i ścieraniu. Duże nasycenie pigmentów pokrywa paznokieć intensywnym kolorem już po jednokrotnym użyciu. Składnik nabłyszczający zapobiega matowieniu. Bezpieczny w stosowaniu ponieważ nie zawiera szkodliwego toluenu i formaldehydu.
Lakiery Paese dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej (ok. 100 odcieni.)
Pojemność: 9ml
Cena: 13,90 zł


MOJA OPINIA:
+ długo się trzyma na paznokciach
+ piękny kolor
+ niska cena produktu
+ już jedna warstwa jest bardzo intensywna
+ łatwo się rozprowadza
+ dobra konsystencja
+ bardzo wydajny
+ duża gama kolorów
+ łatwo zmywalny zmywaczem
+ nie zostawia żółtych paznokci, po bezpośrednim nałożeniu na płytkę paznokciaOgólna opinia:
Lakier bardzo ładny i trwały. Nie ma problemu z tym, żeby nałożyć go na paznokcia, a kiedy się znudzi bez problemu można go zmyć. Kolor jak najbardziej mi odpowiada ;)
Bardzo fajny produkt :)

Kosmetyk do testów otrzymałam w ramach współpracy z firmą Paese . Fakt ten nie wpłynął na moją opinię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz