środa, 21 maja 2014

Testowanie: Bath&Body – antybakteryjny żel do mycia rąk

Dzięki uprzejmości firmy Bath & Body Works, która była jednym ze sponsorów Pierwszego Zlotu Blogerek Testerek otrzymałam taki prezencik do przetestowania:

Krótka historia Bath & Body Works

Firma Bath & Body Works powstała w Ohio (USA), w 1990 roku. W portfolio marki znajdują się kosmetyki i perfumy, do produkcji których firma wykorzystuje naturalne składniki roślinne, a także zapachowe świeczki i akcesoria, stanowiące uzupełnienie zabiegów spa. Ideą marki jest zabawa zapachem, a celem – zaangażowanie klienta w tę zabawę – tak, by znalazł ulubiony zapach dla siebie i swojego domu.
Sieć posiada obecnie ponad 1600 sklepów, głównie w USA i Kanadzie. W październiku 2010 roku firma rozpoczęła ekspansję poza USA i Kanadę, otwierając sklepy Bath & Body Works w Kuwejcie za pośrednictwem giganta franczyzy – firmę Alshaya Group. We wrześniu tego roku dołączyła do nich również Polska, wraz ze swoimi dwoma salonami w Warszawie -  w Złotych Tarasach i w Galerii Mokotów, gdzie otwarto 100 sklep marki. Poza Warszawą sklep sieci Bath and Body Works ma się pojawić również m.in. w powstającym kompleksie Poznań City Center i CH Wzgórze w Gdyni.
http://freedisc.pl/photo-605909.2.3.png
antybakteryjny żel do mycia rąk
Pojemność: 29ml
Cena: 5,99 zł
http://freedisc.pl/photo-605910.2.3.png
MOJA OPINIA:
+ małe przyjemnie opakowanie
+ trwałe zamknięcie koreczka, nie ma szans, żeby się sam otworzył w torebce, ale  siły, żeby go otworzyć ;)
+ łatwa aplikacja
+ przyjemny świeży zapach, który utrzymuje się długi czas na rękach
+ wydajny
+ fajne granulki myjące, które całkowicie rozpuszczają na rękach
+ świetnie myje
+ nie zostawia śladów na rękach
+ dostępna cena
+ rzadka konsystencja
+ nie wysusza
+ nie podrażnia
- mała dostępność na rynku
http://freedisc.pl/photo-605911.2.3.png
Opinia ogólna:
Jestem bardzo zadowolona z używania antybakteryjnego żelu do rąk firmy Bath&Body works ;). Żel sprawdza się w każdych warunkach i dobrze radzi sobie z brudnymi rękami ;). Po użyciu zostawia lekki zapach oraz świeżość . Jest bardzo wydajny, mała kropelka starcza aby umyć całe ręce. Łatwo się rozprowadza na rękach oraz równie szybko wchłania, co pozwala sprawnie wrócić do działania ;). Wadą tego żelu jest to, że ciężko spotkać żel tej firmy w sklepach. Jest na rynku wiele takich żeli do mycia rąk jednak żel firmy Bath&Body works moim zdaniem jest jednym z lepszych jak nie najlepszy, więc chciałabym aby dostęp do produktów tej firmy był trochę większy ;)
Opinia 4/5
Kosmetyk do testów otrzymałam w ramach współpracy z firmą Bath&Body Works . Fakt ten nie wpłynął na moją opinię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz