środa, 21 maja 2014

Testowanie: Dzidziuś junior – mydło w płynie

Dzięki uprzejmości firmy Dzidziuś junior , która była jednym ze sponsorów Pierwszego Zlotu Blogerek Testerek otrzymałam taki prezencik do przetestowania:
http://sklep.ukubusia.pl/userdata/producers/22.jpg

Kilka słów o firmie Dzidziuś:
Seria Dzidziuś jest specjalnie przygotowana z myślą o najbardziej wymagających konsumentach – najmłodszych dzieciach i ich delikatnej i wrażliwej skórze. Są to zarówno delikatne środki do higieny jak i preparaty do utrzymania w idealnej czystości odzieży dziecięcej i niemowlęcej.
W trosce o dzieci wszystkie wyroby –  kosmetyki i detergenty  zostały przebadane  dermatologicznie oraz spełniają wymagania stawiane produktom hipoalergicznym.
Kilka słów o produkcie:
Delikatne mydło w płynie dla dzieci Dzidziuś Junior o zapachu gumy balonowej dokładnie myje skórę dziecka nie powodując wysuszenia ani podrażnień. Specjalnie opracowana formuła, pozbawiona SLES, wzbogacona kompleksem witamin AEF sprawia, że skóra jest natłuszczona i odżywiona. Nie zawiera parabenów i alergenów. Posiada naturalne pH, przyjazne dla delikatnej skóry dziecka. 
Przebadane dermatologicznie.
Pojemność: 300 ml
Cena: ok. 5zł
MOJA OPINIA:
+ przyjemna, mała buteleczka
+ pompka, ułatwiająca aplikację
+ mydełko nie uczula
+ nie podrażnia
+ przebadane dermatologicznie
+ piękny zapach gumy balonowej <3
+ bardzo fajna konsystencja
+ zapach bardzo długo utrzymuje się na malutkich rączkach :)
+ bardzo fajnie się pieni
+ w miarę wydajny
+ bardzo przystępna cena
+ nie wysusza skóry
+ odżywiona skóra
Opinia ogólna:
Moim zdaniem produkt jest rewelacyjny :). Bardzo się natrudziłam, żeby nakłonić mojego synka do mycia rączek przed i po posiłku, a teraz sam wygląd mydełka w płynie sprawia, że mały chętnie myje często rączki a zapach utrzymuje się rewelacyjnie długo :). Mydełko bardzo fajnie odżywia skórę i nie powoduje podrażnień. Moim zdaniem jest to jak najbardziej trafiony pomysł z mydełkiem o zapachu gumy balonowej :)
P O L E C A M :) !!
Kosmetyk do testów otrzymałam w ramach współpracy z firmą Mariza . Fakt ten nie wpłynął na moją opinię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz