środa, 21 maja 2014

Testowanie: Pierre Rene rewelacyjna maskara Voluminator Gigantic Brush

Dzięki uprzejmości firmy Pierre Rene, która była jednym ze sponsorów Pierwszego Zlotu Blogerek Testerek, chciałabym dzisiaj pokazać wam rewelacyjną maskarę Voluminator Gigantic Brush.Kilka słów o firmie Pierre Rene:
„Pierre Rene” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Od 1993 roku pomagamy kobietom podkreślić ich naturalne piękno oferując bogatą gamę kosmetyków do makijażu. Zależy nam na wysokiej jakości oferowanych produktów, dlatego nasza firma wykupiła receptury i dotarła do najlepszych producentów opakowań oraz mas kosmetyczych. W chwili obecnej komponenty sprowadzane są wyłącznie z najlepszych zakładów kosmetycznych na terenie Włoch, Niemiec, Francji, Szwecji, Hiszpanii. W Ustce natomiast zajmujemy się konfekcją kosmetyków. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku kosmetycznym w Polsce, co zawdzięczamy wnikliwej analizie rynku, doskonałej jakości produktów, wysokim kwalifikacjom pracowników i systematycznej pracy.
Nasze kosmetyki z sukcesem są sprzedawane w ponad 21 krajach świata, a lista zagranicznych rynków stale wzrasta.
W trosce o naszego klienta regularnie śledzimy trendy w świecie mody. Opracowujemy coraz nowsze receptury, udoskonalamy obsługę klienta, unowocześniamy opakowania. W celu zbliżenia się do klientek regularnie organizujemy pokazy makijażu, na które zapraszane są osoby zainteresowane doborem kosmetyków przez profesjonalistów.
Wiosną 2004 roku wraz ze zmianą siedziby firmy na duży , kompleksowy obiekt z halami produkcyjnymi i biurowcem, zwiększyliśmy siły, wydajność i możliwości produkcyjno – organizacyjne firmy. Nowa siedziba dała nam wiele możliwości rozwojowych, usprawniła dotychczasową pracę, a także pozwoliła poszerzyć personel o dodatkowych specjalistów i ekspertów technologicznych.

Główne atuty produktów Pierre René:
  • wysoka jakość wyrobów zapewniana przez najlepsze laboratoria badań i wdrożeń oraz kontroli jakości
  • nowoczesność receptur – wykorzystywanie najnowszych osiągnięć i rozwiązań technologicznych w światowej kosmetyce
  • innowacyjność opakowań – eleganckich, w przyjaznych formach z dokładnymi informacjami o działaniu i stosowaniu preparatów
  • bezpieczeństwo stosowania potwierdzone Certyfikatami Zdrowia oraz atestami PZH
  • bogata kolorystyka dostosowana do różnych typów urody oraz różnorodność pozwalająca wykonać makijaż według indywidualnych gustów.
  • Otrzymaliśmy ISO 9001 w 2009
  • Posiadamy : Certyfikat ISO 22716 ( Certyfikat GMP ) 
 
 
Cena: 16,99 zł / 12 mlMOJA OPINIA:
+ duża wygodna szczoteczka
+ wydajny
+ ładnie podkreśla oko
+ poręczne opakowanie
+ nie zostawia grudek
+ nie podrażnia oczu
+ przystępna cena
+ intensywny kolor
- lekko skleja rzęsy


MOJA OGÓLNA OPINIA:
Tusz jest bardzo fajny, bardzo szybko pogrubia i rozczesuje rzęsy. Ma ładny intensywny kolor i nie zostawia zbędnych grudek. Dzięki wygodnej szczoteczce szybko i dokładnie maluje nawet najmniejsze rzęski. Szybko wysycha i nie brudzi.
Zauważyłam, że odżywił moje rzęsy, przez co mniej wypadają.
Jest tani i wydajny. I mimo, że lekko skleja rzęsy jest moim faworytem wśród maskar.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz