środa, 21 maja 2014

Testowanie: Faurok -CHI – Magnified Finishing Spray – profesjonalny lakier zwiększający objętość

Dzięki uprzejmości firmy Faurok – CHI, która przekazała produkty na nasz Pierwszy Zlot Blogerek Testerek, otrzymałam Magnified Finishing Spray – lakier zwiększający objętość.KILKA SŁÓW O PRODUCENCIE:

Farouk Systems Inc.

Firma Farouk Systems powstała w latach osiemdziesiątych i przez cały okres swojego istnienia prężnie się rozwija. Siedziba firmy w dziewiczym Woodland to wielki krok od pierwotnego salonu o powierzchni 300 m2 do fabryki o powierzchni 300.000 m2.
Farouk Systems USA jest ceniona na całym świecie, a lista gwiazd stosujących jej produkty imponująca: Renee Zellweger, Uma Thurman, Madonna, Gloria Estefan, Salma Hayek, Britney Spears, Gweneth Paltrow, Courtney Cox, Demi Moore i wiele innych. Produkty były używane podczas kręcenia takich filmów i seriali jak: Ostry dyżur, General Hospital, Sex in the City, American Dreams, Austin Powers I, II, III, Historia Mohammada Ali, Spy Kids 2, a także przy wyborach Miss USA, Miss Teen USA oraz Miss Universe każdego roku od 2002.
Jako lider w branży pod względem wdrażania innowacyjnych rozwiązań, Farouk Systems dba przede wszystkim o zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa fryzjerów oraz ich klientów. Czyni tak do tego stopnia, że firma zatrudniła naukowca NASA, doktora Dennisa Morrisona, który pracuje nowymi technologiami.
KILKA SŁÓW O PRODUKCIE:

CHI Magnified Finishing Spray

Lakier zwiększający objętość
CHI lakier zwiększający objętość:
  • szybkoschnący, lekki jak mgiełka spray,
  • podtrzymuje maksymalną objętość fryzury,
  • pozwala na ułożenie nawet najbardziej finezyjnej fryzury z zachowaniem lekkości i sprężystości włosów,
  • odżywione włosy lśnią swoim naturalnym blaskiem.

Linia profesjonalnych kosmetyków CHI Magnified Volume System to objętość włosów, o jakiej zawsze marzyłaś. To doskonałe rozwiązanie dla cienkich włosów. Profesjonalne kosmetyki Farouk Systems sprawią, że fryzura nabierze maksymalnej objętości i zachwyci lekkością. Nowa, fioletowa linia CHI wykorzystuje jedwab i złożoną mieszankę aktywnych protein i ceramidów, które odbudowują i zmiękczają od wewnątrz każde włókno włosa, nie obciążając jego struktury. Dzięki temu nawet najbardziej cienkie i delikatne włosy zyskują niewyobrażalną objętość, puszystość i lekkość. Są zdrowe, lśniące i doskonale nawilżone.
CHI Magnified Volume Finishing Spray – lakier zwiększający objętość: szybkoschnący, lekki jak mgiełka spray podtrzymuje maksymalna objętość fryzury, pozwala na ułożenie nawet najbardziej finezyjnej fryzury z zachowaniem lekkości i sprężystości włosów. Odżywione włosy lśnią swoim naturalnym blaskiem.

Dostępne pojemności: 50g, 300g, 550g 
Cena: 16-35zł


MOJA OPINIA:
PLUSY:
OPAKOWANIE
+ wygodna buteleczka
+ bardzo poręczna nakrętka z możliwością zamknięcia otworu
+ sprawne dozowanie
+ pojemna buteleczka
KONSYSTENCJA
+ lekka konsystencja lakieru
ZAPACH
+ bardzo przyjemny zapach chyba truskawkowy
DZIAŁANIE
+ szybko wysycha
+ nie skleja włosów
+ lekki jak mgiełka
+ dobrze utrzymuje fryzurę
+ łatwo się da wyczesać z włosów
+ podtrzymuje objętość
+ profesjonalny
+ odżywia
+ nadaje blask włosom
+ wydajny
MINUSY
- brak

MOJA OGÓLNA OPINIA:
Jest to mój ulubiony lakier, ponieważ jest dedykowany moim suchym i cienkim włosom. Pięknie utrzymuje moje najróżniejsze fryzury i nadaje im blask i objętość :). Jest cudowny ze względu na zapach i działanie :). POLECAM :)

Lakier do testów otrzymałam w ramach współpracy z firmą Faurok – CHI. Fakt ten nie wpłynął na moją opinię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz