środa, 21 maja 2014

Testowanie: Fairy PLATINUM All in 1 kapsułki do zmywarek

Dzięki uprzejmości firmy Fairy, która była jednym ze sponsorów Pierwszego Zlotu Blogerek Testerek, dzisiaj przetestuję dla Was Fairy PLATINUM All in 1 kapsułki do zmywarek.
W opakowaniu, które dostałam znajdowało się 20 kapsułek.
Po otwarciu opakowania od razu poczułam bardzo świeży i  przyjemny cytrynowy zapach.
Rewelacja! – pomyślałam :)
Po wyjęciu tabletki sprawdziłam woreczek, w który zapakowana jest każda kapsułka i jest on bardzo trwały, więc nie ma szans aby przypadkiem wysypał się gdzieś przed włożeniem do zmywarki.
Każda kapsuła wyglądała tak :)
Z przodu w bardzo malowniczy i przyjemny dla oka zostały ułożone płyny, które umożliwiają lepsze efekty zmywania a z tyłu jest proszek :).
Kapsułka bez problemu zmieściła się do kieszonki zmywarki.Po umyciu naczyń w kieszonce nie został ślad po tabletce, bardzo łatwo się rozpuściła a naczynia lśniły i pachniały :).
Fairy PLATINUM All in 1 kapsułki do zmywarek doskonale myje naczynia i posiada super moc usuwania tłustych plam :). Bardzo dokładne usuwa trudne zabrudzenia oraz nadaje naczyniom idealny połysk.
Bez problemu również usuwa zabrudzenia w niskich temperaturach oraz chroni szkło i srebro. Posiada funkcje soli a dzięki wariantowi Platinum oczyszcza wnętrze zmywarki z tłustych osadów.
Kapsułki do zmywarki z wyjątkową, płynną zawartością dokładnie myją naczynia, nie pozostawiając smug ani osadu. Chronią zmywarkę przed osadzaniem się kamienia i pozostawiają w niej przyjemny, świeży zapach.
Jak najbardziej polecam każdemu Fairy PLATINUM All in 1 kapsułki do zmywarek, ponieważ nie spotkałam się jeszcze, wśród tabletek do zmywarek, z taką skutecznością mycia naczyń oraz sztućców.
Pojemność: 20 szt./337 g
Cena: ok. 25zl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz