środa, 21 maja 2014

Testowanie: Coyoco – niebanalne naszyjniki :)

Dzięki uprzejmości firmy Coyoco, która była jednym ze sponsorów Pierwszego Zlotu Blogerek Testerek otrzymałam taki prezencik do przetestowania:
Kilka słów o firmie Coyoco:
http://freedisc.pl/photo-606748.2.3.png
Kilka słów o produkcie :
Coyoco to szeroka gama akcesoriów, zarówno tych w klasycznej formie, jak i bardziej fantazyjnych. Coyoco dzieli swoje kolekcje na 3 linie: casual, glam i yow.
Oto pierwszy naszyjnik z kolekcji Coyoco, który dostałam:
http://freedisc.pl/photo-605913.2.3.png
http://freedisc.pl/photo-605914.2.3.png
http://freedisc.pl/photo-605916.2.3.png
http://freedisc.pl/photo-605917.2.3.png
Drugi naszyjnik z kolekcji Coyoco:
http://freedisc.pl/photo-605918.2.3.png
http://freedisc.pl/photo-605920.2.3.png

MOJA OPINIA:
Naszyjniki te są moim zdaniem bardzo piękne, ponieważ rzadko można spotkać naszyjniki o takim wzorze i barwie. Owocki wręcz wyglądają na smaczne i do zjedzenia ;)
Zapięcia naszyjników są mocne i trwałe.
Naszyjnik owockowy pasuje do wielu kreacji, jednak moim zdaniem najlepiej podkreśla i uzupełnia stroje, które mają odkryte ramiona. Całe naszyjniki są bardzo dobrze zrobione i wyglądają na bardzo solidne. Nic z nich nie wypada. Bardzo wygodnie się je nosi. Mimo, że naszyjniki są bardzo okazałe i wygląda na ciężkie, w cale takie nie są, wręcz przeciwnie, nie czuje jak mam któregokolwiek  na sobie :). Naszyjniki zwracają na siebie uwagę i podoba się wszystkim moim koleżankom :)
Naszyjnik złoto-czerwony jest bardzo piękny i nadaje się do kreacji bardziej wieczorowych, naszyjnik owockowy nadaje się na codzień.
Naszyjnik złoto-czerwony jest moim zdaniem bardziej elegancki i dostojny.Podoba mi się jego wygląd i cała prezencja. Firma Coyoco zdecydowanie zna się na rzeczy jeśli chodzi o tworzenie naprawdę pięknych, wręcz artystycznych wyrobów biżuteryjnych.
Naszyjniki do testów otrzymałam w ramach współpracy z firmą Coyoco . Fakt ten nie wpłynął na moją opinię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz