poniedziałek, 9 września 2013

ufff już po :) Pierwszy Zlot Testerek-Blogerek

W piątek 21 czerwca 2013 odbył się nasz Pierwszy Zlot Testerek-Blogerek :) . Ciężko było, nie powiem, choć przez studia nie mogłam za wiele pomóc. Mam nadzieję, że już przy drugim zlocie pomogę nieco więcej :) . Przedstawię Wam zarys tego co się działo i pokaże co dostałyśmy od sponsorów ;) 


W zlocie łącznie ze mną uczestniczyło 6 z dziewczyn :

A tak wyglądał nasz baner :) 
Na samym początku zlotu dzięki uprzejmości firmy http://przypinka.pl/ każda z nas dostała świetne przypinki ze swoim imieniem i adresem własnego bloga oraz oddzielną przypinkę I <3 my blog ;) . A wyglądały one tak:

Następne odwiedziła nas przemiła przedstawicielka firmy MAM Baby –  Asia, która przedstawiła nam prezentacje i dokładnie opisała wszystkie produkty firmy MAM Baby. Miałyśmy okazję wziąć do ręki każdy z produktów tej firmy i przekonanie się o doskonałej jakości wszystkich produktów. Prezentacja bardzo nam się podobała i dowiedziałyśmy się bardzo wiele o produktach dla dzieci Firmy MAM Baby oraz jak powinno się ich odpowiednio używać.


Później na spokojnie z Panią Asią nawiązałyśmy luźną rozmowę o naszych blogach i zamówiłyśmy sobie coś na osłodę dnia – szarlotkę na ciepło i kawę na zimno :D .
W czasie zlotu pojawili się również dziennikarze, którzy porobili zdjęcia oraz wywiady z organizatorkami zlotu.Na pamiątkę zrobiłyśmy sobie wspólne zdjęcie z panią Asią :) 

Dostałyśmy również prezenty od firm, które były tak uprzejme, że zasponsorowały nam ten zlot :) . Loga wszystkich sponsorów znajdują się na banerze.


 


Jest to zdjęcie wszystkich produktów łącznie.

W kolejnych notkach opiszę wszystkie produkty dokładniej :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz