poniedziałek, 9 września 2013

Testowanie: Dumel – rewelacyjny Rozkręcony Dino

Dzięki uprzejmości firmy Dumel Discovery, która była jednym ze sponsorów Pierwszego Zlotu Blogerek Testerek, pokaże Wam dzisiaj rewelacyjną zabawkę Rozkręcony Dino ;) 


http://freedisc.pl/photo-605863.2.3.png 


http://freedisc.pl/photo-605864.2.3.png 


Kilka słów o firmie:
Marka Dumel Discovery powstała w wyniku długotrwałych obserwacji rynku w okresie dystrybucji zabawek przez firmę Dumel. Wprowadzenie tej marki jest próbą zaoferowania zabawek, które łączą w sobie wszystkie funkcje oraz wartości zabawek, nieobecne dotąd na polskim rynku. Niekwestionowanym walorem marki Dumel Discovery jest adaptacja większości zabawek mówiących w języku polskim. Ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stworzenie produktów, które będą służyły edukacji oraz rozwojowi dzieci we wczesnych etapach życia, obcowanie naszych pociech z językiem polskim także za pomocą zabawki uznaliśmy za podstawę do budowy produktów pod marką Dumel Discovery.
Mając na uwadze rozwój poznawczy, motoryczny oraz muzyczny dzieci, nasze zabawki uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin oraz dźwięków i melodii.
Nie mogliśmy jednocześnie zapomnieć o walorach użytkowych w postaci zabawy, takiej jak zgadywanki, skojarzenia oraz zabawy pamięciowe. Większość naszych produktów jest świetną propozycją spędzenia czasu dla całej rodziny. Zdajemy sobie sprawę że w rozwoju dziecka cenne jest zaangażowanie nie tylko dziecka, ale przede wszystkim rodzica. Marka Dumel Discovery to także wysoka jakość oferowanych produktów gwarantowana poprzez staranny dobór partnerów produkcyjnych dla firmy Dumel. Naszymi partnerami mogą zostać tylko ci producenci, którzy są otwarci na indywidualne potrzeby oraz rozwiązania dedykowane wyłącznie na Polski rynek.
Zachęcamy bardzo gorąco do zapoznania się z ofertą Dumel Discovery i zabawy wspólnie z nami!

http://freedisc.pl/photo-605870.2.3.png 


Kilka słów o produkcie:
Seria rozkręconych Dino w skład której wchodzą najbardziej rozpoznawalne dinozaury: Brachiozaur, T-Rex oraz Triceratops. Dziecko z przyjemnością zajmie się rozkręceniem i skręceniem dinozaura na „czynniki pierwsze”. Zabawka rozwija zdolności manualne, umiejętności konstruktorskie, uczy logicznego myślenia oraz ćwiczy koncentrację. Zestaw zawiera: dinozaura, wkrętarkę na baterie, 3 wiertła, śrubokręt oraz 2 dodatkowe śrubki. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 l.

http://www.dumeldiscovery.pl/templates/img/rozkrecony_dino/add_0_1.png
http://freedisc.pl/photo-605871.2.3.png


Zestaw zawiera:
- 1 dinozaur
- 1 wkrętarka na baterie
- 3 wiertła
- 1 śrubokręt
- 2 dodatkowe śrubki
Cena: 58 złMOJA OPINIA:
+ bardzo ładna zabawka
+ bez problemu rozkłada się na części
+ rozwija kreatywność
+ usprawnia logiczne myślenie
+ ćwiczy koncentrację
+ poprawia sprawność manualną
+ pozwala być samodzielnym
+ zajmuje dziecko na długi czas
+ przystępna cena


http://freedisc.pl/photo-605866.2.3.png 


http://freedisc.pl/photo-605867.2.3.png 


http://freedisc.pl/photo-605874.2.3.png 


Opinia ogólna:
Zabawkę pierwszy raz przetestowałam na moim narzeczonym, w sumie to przetestował on sam, dobrze, że miałam pod ręką aparat :)
Drugi raz dałam Rozkręcanego Dina mojemu dziecku, ale musiałam go pilnować, żeby nic nie przeskrobał albo nie rozłożył stołu śrubokrętem:).
Zabawka jest bardzo przydatna, ponieważ ćwiczy u dziecka samodzielność, sprawność manualną i kreatywność. Zabawka zajmuje mojego Maksa na bardzo długi czas. Samodzielnie rozkręca oraz skręca zabawkę, czasem z części rozkręconego Dina próbuje zmontować coś innego :) . Nie zawsze coś wychodzi, ale dziecko wybitnie się stara ;) . Fajne jest również to, że w zestawie jest specjalny śrubokręt oraz wiertarka na baterie. Maks czuje się jak prawdziwy specjalista w robotyce :) .
Bardzo cieszy mnie widok, kiedy dziecko bawi się tą zabawką. Cieszy mnie to tym bardziej to, że nie jest to zwykła, „pusta” plastikowa zabawka, lecz inteligentna zabawka, dzięki  której dziecko moje uczy się nowych funkcji. 


http://freedisc.pl/photo-605875.2.3.png 


http://freedisc.pl/photo-605874.2.3.png 


http://freedisc.pl/photo-605873.2.3.png 


Zabawkę do testów otrzymałam w ramach współpracy z firmą Dumel Discovery . Fakt ten nie wpłynął na moją opinię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz