poniedziałek, 9 września 2013

Testowanie: Biosilk – perła i biała trufla

Dzięki uprzejmości firmy Biosilk, która była jednym ze sponsorów Pierwszego Zlotu Blogerek Testerek, zrecenzuje dla was kompleks z perły i białej trufli.


 


Kilka słów o firmie Biosilk:
Popularne obecnie kosmetyki BioSilk to jedna z linii kosmetycznych oferowanych przez amerykańska firmę Farouk Systems – znanego producenta profesjonalnych produktów do pielęgnacji stylizacji włosów oraz sprzętu fryzjerskiego wykorzystującego innowacyjne technologie. Firma działa na rynku fryzjerskim już od lat 80-tych ubiegłego wieku, do samego początku swojej działalności stawia na najnowsze osiągnięcia technologiczne, oferując klientom produkty nie tylko skuteczne, ale także w pełni bezpieczne dla ich zdrowia. Farouk Systems współpracuje z naukowcami, którzy dbają o to, by wszystkie oferowane kosmetyki idealnie nadawały się do kompleksowej pielęgnacji włosów.
Obecnie Farouk Systems oferuje nam trzy linie produktów: BioSilk, CHI, oraz najbardziej ekskluzywną Farouk Royal Treatment. Na tym tle wyróżniają się zwłaszcza produkty BioSilk – dostępne w licznych drogeriach i sklepach internetowych, w przystępnej cenie i łatwe w zastosowaniu. Pierwszym krokiem do stworzenia tak lubianej linii pielęgnacyjnej było wypuszczenie w roku 1992 na rynek amerykański odzywki BioSilk Therapy. Z czasem zaczęto produkować także szampony, produkty do modelowania i stylizacji włosów itd. Warto dodać jeszcze, że firma Faoruk Systems od roku 2005 działa również na terenie naszego kraju, tym samym bez problemu możemy nabyć profesjonalne, bezpieczne kosmetyki produkowane w oparciu o wysokiej jakości naturalne składniki. Co ważne, produkty marki BioSilk nie zawierają amoniaku, co oznacza, że nie podrażniają naszej skóry i są zupełnie bezpieczne także dla kobiet w ciąży.
Kilka słów o produkcie:
Odbudowujący kompleks z perły i białej trufli, bez spłukiwania, intensywna kuracja regeneracyjna przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów i skóry. Wyjątkowa kombinacja 22 aminokwasów, substancji nawilżających, witaminy B, protein i polisacharydów z białej trufli i perły. Chroni przed promieniami UV. Nie skleja, nie obciąża włosów. Spowalnia starzenie i kontroluje poziom pigmentacji. Chroni włosy przed kruchością i łamliwością.


Sposób użycia:
jedną, dużą kroplę Pearl Complex rozetrzyj na dłoniach i równomiernie nakładaj, zaczynając od końcówek włosów.


Pojemność: 15 ml Cena: ok. 15 zł


http://freedisc.pl/photo-605887.2.3.png 


MOJA OPINIA:
+ ładny zapach
+ mała, wygodna buteleczka
+ lekko rzadki olejek
+ łatwo wypływa z buteleczki
+ lekka konsystencja
+ nie skleja włosów
+ nie przetłuszcza włosów
+ bez spłukiwania
+ nie podrażnia i nie uczula skóry głowy
+ ma wiele witamin
+ odżywia włosy
+ przezroczysty
+ nie obciąża włosów
+ miękkie włosy
+ daje połysk włosom


http://freedisc.pl/photo-608255.2.3.png 


http://freedisc.pl/photo-608256.2.3.pngOpinia ogólna:
Jestem pozytywnie zaskoczona rezultatami używania Kompleksu Biała trufla i perła. Wcześniej byłam sceptycznie nastawiona do tego typu serum, ale to jest inne, gdyż pomimo, że jest bez spłukiwania, nie przetłuszcza ani nie obciąża włosów. Ma bardzo lekką formułę i nie jest tłusty. Fajnie odżywia włosy i nadaje im blasku. Ma lekki i przyjemny zapach.
Jest godny poleceniaDSC00725 (Copy)


Kosmetyk do testów otrzymałam w ramach współpracy z firmą Biosilk . Fakt ten nie wpłynął na moją opinię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz