poniedziałek, 9 września 2013

Testowanie: Ambi Pur – Bali Sunset – odświeżacz

Dzięki uprzejmości firmy Ambi Pur, która była jednym ze sponsorów Pierwszego Zlotu Blogerek Testerek, dzisiaj przetestuję dla Was Ambi Pur – Bali Sunset – odświeżacz


           


Kilka słów o produkcie:
Odświeżacz powietrza nie maskuje, ale usuwa nieprzyjemne zapachy. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. 5% masowych zawartości jest łatwopalne. Przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
Zapachy nie tylko dla miłośników egzotycznych podróży Niezależnie od tego, czy właśnie przywiozłeś wspomnienia z tropikalnych wakacji czy dopiero marzysz o wypoczynku na rajskiej plaży, z Ambi Pur Freshelle Destination zapach tych odległych zakątków może na co dzień zagościć w Twoim domu. Zdecyduj, gdzie chcesz się dziś znaleźć i wybierz jeden z trzech dostępnych wariantów zapachowych. Wyrusz w daleką podróż z Ambi Pur: Bali – 5 290 km od Warszawy Zachód słońca to jedno z najbardziej malowniczych zjawisk. Ambi Pur Freshelle w wariancie Bali Sunset to subtelny, romantyczny zapach, dzięki któremu poczujesz świeżą, tropikalną bryzę i zanurzysz się w marzeniach o urlopie w ciepłych krajach.


cena detaliczna: 14, 99 zł.


http://freedisc.pl/photo-605939.2.3.pngMOJA OPINIA:
+ bardzo ładne opakowanie sprayu
+ nie maskuje, ale usuwa nieprzyjemne zapachy
+ poręczna buteleczka
+ łatwy w użyciu, wystarczy nacisnąć spuścik
+ bardzo ładny zapach
+ dozownik nie zacina się
+ wydajny
+ z odświeżacza wydobywa się przyjemna mgiełka, nic nie kapie i nie wylewa się
+ przystępna cena
+ dostępny w różnych sklepach


Opinia ogólna:
Odświeżacz Ambi Pur od razu wpadł mi w oko. Nigdzie jeszcze nie spotkałam odświeżacza z takim dozownikiem, z którego wydobywa się świeża mgiełka. Odświeżacz ewidentnie usuwa nieprzyjemne zapachy, nie maskuje i zastępuje je naprawdę pięknym zapachem. Zapach bardzo długo utrzymuje się w pomieszczeniach. Nie powoduje podrażnień ani nie szczypie w oczy, kiedy siedzi się w takim pachnącym pokoju. Moim zdaniem jest najlepszy z odświeżaczy. 


http://freedisc.pl/photo-605941.2.3.png


Odświeżacz do testów otrzymałam w ramach współpracy z firmą Ambi Pur. Fakt ten nie wpłynął na moją opinię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz