poniedziałek, 9 września 2013

Testowanie: Pierre Rene – Miyo – cudowny cień do oczu – OMG! – no.19

 Dzięki uprzejmości firmy Pierre Rene , która była jednym ze sponsorów Pierwszego Zlotu Blogerek Testerek, chciałabym dzisiaj pokazać wam niesamowity cień firmy MIYO.

Kilka słów o firmie Pierre Rene:
„Pierre Rene” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Od 1993 roku pomagamy kobietom podkreślić ich naturalne piękno oferując bogatą gamę kosmetyków do makijażu. Zależy nam na wysokiej jakości oferowanych produktów, dlatego nasza firma wykupiła receptury i dotarła do najlepszych producentów opakowań oraz mas kosmetyczych. W chwili obecnej komponenty sprowadzane są wyłącznie z najlepszych zakładów kosmetycznych na terenie Włoch, Niemiec, Francji, Szwecji, Hiszpanii. W Ustce natomiast zajmujemy się konfekcją kosmetyków. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku kosmetycznym w Polsce, co zawdzięczamy wnikliwej analizie rynku, doskonałej jakości produktów, wysokim kwalifikacjom pracowników i systematycznej pracy.
Nasze kosmetyki z sukcesem są sprzedawane w ponad 21 krajach świata, a lista zagranicznych rynków stale wzrasta.
W trosce o naszego klienta regularnie śledzimy trendy w świecie mody. Opracowujemy coraz nowsze receptury, udoskonalamy obsługę klienta, unowocześniamy opakowania. W celu zbliżenia się do klientek regularnie organizujemy pokazy makijażu, na które zapraszane są osoby zainteresowane doborem kosmetyków przez profesjonalistów.
Wiosną 2004 roku wraz ze zmianą siedziby firmy na duży , kompleksowy obiekt z halami produkcyjnymi i biurowcem, zwiększyliśmy siły, wydajność i możliwości produkcyjno – organizacyjne firmy. Nowa siedziba dała nam wiele możliwości rozwojowych, usprawniła dotychczasową pracę, a także pozwoliła poszerzyć personel o dodatkowych specjalistów i ekspertów technologicznych.Kosmetyki Pierre René posiadają właściwości pielęgnacyjne i odżywcze, zaliczane są do grupy kosmetyków antyalergicznych. Receptury oparte są na wyciągach z roślin i witalizujących ekstraktach. Ich oryginalność wynika ze stałej współpracy z najlepszymi laboratoriami kosmetycznymi. Wszystkie kosmetyki podane są w estetycznych, funkcjonalnych i eleganckich opakowaniach zapewniających komfort użytkowania. Od początku swojego istnienia nieustannie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania w formułach i recepturach swoich produktów. Pragniemy, by nasze produkty spełniały wymagania dzisiejszych klientek: współczesna kobiety oczekują od kosmetyku specjalistycznego działania, powinien on nie tylko upiększać , ale również wygładzać, nawilżać skórę i posiadać walory przeciwzmarszczkowe . Świadoma klientka chce produktów, które zapewnią dobre efekty szybko i skutecznie. W przypadku kosmetyków do makijażu – najlepiej jak te efekty będą utrzymywać się długo, cały dzień. Dlatego prace nad ciągłym udoskonalaniem naszych produktów i wdrażaniem coraz to nowszych lepszych formuł do receptur naszych kosmetyków trwają bezustannie.Historia firmy świadczy o naszym dynamicznym rozwoju. Zaledwie 9 lat temu w ofercie mieliśmy kilka preparatów – dzisiaj dysponujemy czterema liniami kosmetycznymi:
Podstawowa seria , której symbolem jest stylistyka estetycznego srebra i aluminium, to kosmetyki do makijażu oczu, ust, twarzy oraz lakiery do paznokci i preparaty do ich pielęgnacji. To paleta kosmetyków bogata w neutralne , klasyczne odcienie, z których można wykreować makijaż idealnie dobrany do indywidualnych potrzeb każdej kobiety.
Jest ona kierowana do szerokiego ogółu kobiet ceniących sobie dobrą jakość za rozsądną cenę. To wygoda i piękno w jednym.
Klasyczna linia makijażowi Pierre Rene: podkłady, pudry, cienie do powiek, róże na policzki, pomadki, błyszczyki, konturówki do ust i oczu, kreskówki, korektory, tusze do rzęs, lakiery do paznokci, odżywki do paznokci, łącznie ponad 400pozycji.
Zalety produktów Pierre Rene zostały kilkakrotnie wyróżnione na rynku polskim w konkursach organizowanych przez pisma branżowe (trzema Oskarami zdobytymi w latach 2002, 2005, 2007 , nagrodą Perły Rynku Kosmetycznego 2009 oraz nagrodą Qltowy Kosmetyk 2009.
Kosmetyki Pierre René dostosowane są zarówno recepturą , jak i kolorystyką i formą do szerokiego odbiorcy: dla pań w każdym wieku, które tylko lubią czerpać radość z makijażu.

Główne atuty produktów Pierre René:
  • wysoka jakość wyrobów zapewniana przez najlepsze laboratoria badań i wdrożeń oraz kontroli jakości
  • nowoczesność receptur – wykorzystywanie najnowszych osiągnięć i rozwiązań technologicznych w światowej kosmetyce
  • innowacyjność opakowań – eleganckich, w przyjaznych formach z dokładnymi informacjami o działaniu i stosowaniu preparatów
  • bezpieczeństwo stosowania potwierdzone Certyfikatami Zdrowia oraz atestami PZH
  • bogata kolorystyka dostosowana do różnych typów urody oraz różnorodność pozwalająca wykonać makijaż według indywidualnych gustów.
  • Otrzymaliśmy ISO 9001 w 2009
  • Posiadamy : Certyfikat ISO 22716 ( Certyfikat GMP )

DSC00587 (Copy)  


 


Kilka słów o produkcie:
Cienie do oczu z silikonowo – mineralną formułą zapewniającą długotrwałość makijażu i satynowość aplikacji. Nie zawierają parabenów.Hipoalergiczne. Testowane dermatologicznie.


Poj. 3g
Cena: 4,99 zł


DSC00588 (Copy)MOJA OPINIA:
+ piękne, żywe kolory cieni
+ długo utrzymuje się na powiekach
+ przyjemny, delikatny zapach
+ ładne, podkreśla oko
+ małe połyskujące drobinki
+ łatwo można go zmyć
+ wygodne, małe pudełeczko
+ łatwo się otwiera
+ nie otwiera się sam w torebce
+ lekka konsystencja
+ nie podrażnia oka
+ nie wysusza oka
+ nie powoduje uczuleń
+ łatwo się nakłada
- brak pędzelka 


DSC00589 (Copy)  


Opinia ogólna:
Moja ogólna opinia jest bardzo pozytywna. Bardzo lubię cienie w takim kolorze, a dodatkowo cienie firmy Miyo są bardzo żywe i ładnie podkreślają oka, bez zbędnego wysiłku i kombinowania :) . Łatwo się go nakłada i bardzo długo się utrzymuje. Pudełeczko jest małe i bardzo wygodne, ale minusem jest to, że nie posiada w opakowaniu żadnego pędzelka.
Fajne jest również to, że ma bardzo lekka konsystencję i nie czuć go na oku, oraz to, że w żaden sposób nie podrażnia oka ani nie wysusza, co w moim przypadku jest ważne, no nosze soczewki kontaktowe. 


Oto jak cień prezentuje się na moich powiekach:


DSC00589a (Copy)
DSC00589b (Copy)


Kosmetyk do testów otrzymałam w ramach współpracy z firmą Pierre Rene . Fakt ten nie wpłynął na moją opinię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz