wtorek, 22 lipca 2014

Współpraca z Gentle Day

Całkiem niedawno nawiązałam współpracę z firmą Gentle Day.

http://www.ekobai.com/uploads/profile/82841_0.jpg Gentle Day® dba o Twoje zdrowie

Popyt na produkty o niskiej cenie zmusza producentów do poszukiwania nowości, które obniżają koszty ich wytwarzania, często jednak tracąc na jakości produktów. Nasza spółka Gentle Day USA, Ltd (USA) wierzy, iż kobiety dbające o swoje zdrowie i ceniące komfort muszą posiadać możliwość wyboru. Dlatego naszym głównym celem jest opracowanie i przedstawienie na rynku produktu ekologicznego i naturalnego, wysokojakościowego, przeznaczonego do higieny intymnej kobiet, który dba o zdrowie i daje wyższy poziom komfortu.
W 2009 r. amerykańska spółka Gentle Day USA, Ltd razem z litewską spółką UAB AAAA Europe Distribuition opatentowała znak towarowy Gentle Day – delikatny dzień (tłum. z jęz. ang.) w całej Europie i poza jej granicami. W tym samym roku na rynku litewskim przedstawiliśmy wkładki higieniczne Gentle Day® z paskiem anionowym. Rozpoczęliśmy od wysokojakościowych wkładek higienicznych z paskiem anionowym i ciągle uzupełniamy asortyment współpracując z niezawodnymi fabrykami w Chinach i Europie. Wszystkie produkty Gentle Day® są tworzone i produkowane ze starannie dobranych materiałów, uwzględniając ich jakość oraz korzyści płynące dla organizmu człowieka. Wśród szerokiej gamy produktów higienicznych Gentle Day® wyróżnia się innowacyjnością i szczerą troską o zdrowie kobiety.
Wkładki higieniczne Gentle Day® produkuje się w wytwórni JianJian Daily-Use Products Co., LTD, która znajduje się w Narodowym Parku Technologii Zdrowia w Chinach. To jedyny państwowy park przemysłu zdrowotnego w kraju, w którym prowadzi się badania naukowe w zakresie medycyny tradycyjnej, medykamentów, zdrowej żywności, fizjoterapii, sprzętu leczniczego i wdraża się nowe technologie.
Wytwórnia wdraża najnowocześniejsze technologie i specjalizuje się w tworzeniu i produkcji wkładek higienicznych z dalekimi infraczerwonymi promieniami i jonami ujemnymi.
Wytwórnia posiada standardy międzynarodowe:
ISO 9001:2008 Standardy systemów zarządzania jakością. Zapewniają jakość produktów i usług.
ISO 14001:2004 Standard dla systemów zarządzania środowiskowego. Głównym celem niniejszego standardu jest promowanie ochrony środowiska i zapobieganie zanieczyszczeniom.
Produkty wytwarza się z surowców najwyższej jakości przestrzegając rygorystycznych narodowych standardów higienicznych GB15979-2002.
W 2003 r. producenci wkładek Gentle Day® stworzyli wkładki higieniczne nowej generacji z paskiem anionowym. W 2005 r. przyznano patent na wynalazek (nr patentu: 200510076755 jest umieszczony na opakowaniu).
W 2011 r. wkładki Gentle Day® uzyskały patent ekologiczny Oeko-Tex® 100.
 Dostałam od firmy tej taki oto zestaw:

Mam wrażenie, że powstała sytuacja, w której recenzowanie na blogu podpasek jest poniekąd tabu. Moje zdanie jest inne. Recenzja podpasek czy tamponów jest czymś normalnym tak jak np. opisywanie jak sprawują się pampersy naszego dziecka. Gentle Day® to jedyne wkładki ekologiczne z paskiem anionowym posiadające patent na wynalazek. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, którą potwierdzają badania i certyfikaty.
Zwykłe wkładki często podrażniają skórę, często nie podaje się ich składu, dlatego też nigdy nie wiemy jakie chemikalia mogą się wytworzyć i zgromadzić w organizmie w trakcie ich stosowania. Inne wkładki ekologiczne wykonane z certyfikowanej bawełny organicznej są niezbyt chłonne i trzeba je często zmieniać, dlatego mogą ich używać wyłącznie kobiety, które mają skąpe miesiączki.
Gentle Day® wkładki są produkowane z wysokiej jakości materiałów, nie są chlorowane, posiadają przyjazny dla skóry odczyn pH. Posiadają certyfikat ekologiczny Oeko-Tex® 100. W trakcie badań ekologicznych wykonanych w Instytucie Aitex w Hiszpanii ustalono, że niniejsze wkładki spełniają wszystkie parametry związane z ekologią człowieka.


Więc przedstawiam Wam te oto rewelacyjne podpaski. 


Dostałam całe opakowanie mega cienkich i mega chłonnych podpasek. Są naprawdę rewelacyjne i nowoczesne. 

Nie podrażają skóry i nie odparzają. Są delikatne i miękkie.


Są tak cienkie i delikatne, że ma się uczucie, że w ogole nie mamy z nimi kontaktu.


W małym opakowaniu mieści się aż 10 podpasek ;)
Opakowanie posiada zamykanie typu otwórz - zamknij, dzięki czemu podpaski nie wysypują się z opakowania i nic nie wpada do środka. Za to ogromny +Dostałam również kilka próbek z każdego rodzaju.

Podpaski wyglądają na bardzo duże, ale nie są.Są niewiele większe niż normalne, które zazwyczaj kupujemy. 


Bardzo duże, pozytywne wrażenie zrobiła na  mnie podpaska na noc, która jest o wiele większa niż inne podpaski na noc, które widziałam. Zapobiegają "incydentom". 


Wkładki i podpaski Gentle Day uzyskały jeszcze jeden certyfikat potwierdzający wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów - MADE FOR HEALTH
Co oznacza certyfikat Made for health?
Certyfikat jest stworzony jako symbol bezpieczeństwa chemicznego i biologicznego w sektorze opieki zdrowotnej dla wszystkich wyrobów tekstylnych. To oznakowanie zapewnia bezpieczeństwo chemiczne według rozporządzenia REACH oraz bezpieczeństwo biologiczne produktu końcowego na podstawie przeprowadzonej kontroli mikrobiologicznej oraz badań zgodności biologicznej.Dostałam również chusteczki nawilżane bambusem

Chusteczki są delikatne i bezzapachowe.

W opakowaniu znajduje się ich 10 sztuk i są ekologiczne.Nie zawierają żadnych chemicznych środków cz alkoholu.

Zawierają ekstrakt z aloesu oraz witaminę E.
Produkty Genltle Day są rewelacyjne a na pewno godne polecenia. Ich cena jest zazwyczaj podobna do ceny normalnych podpasek, niemniej jednak produkty te są innowacyjne i na miarę złota.

Na pewno kupię je jeszcze nie raz a możliwe, że całkiem się na nie przerzucę ;)


Ocena: 6/6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz