niedziela, 3 sierpnia 2014

Niedzielne testowanie obiadowe z maleństwem :) Nasza ulubiona firma Tommee Tippee :)

Dzisiaj miałyśmy z moją małą M. udany dzionek jeśli chodzi o testowanie ;)
Zacznijmy od kubeczka,który dostałyśmy w drodze współpracy z firmą Tommee Tippee z serii Explora. 


Tommee Tippee

Tommee Tippee to jedna z czołowych i najbardziej znanych marek dziecięcych na świecie. Jest międzynarodowym producentem akcesoriów dla niemowląt, łącznie z butelkami do karmienia, laktatorami czy elektronicznymi nianiami. Historia firmy sięga już 50 lat i jest efektem połączenia brytyjskiej marki z włoskimi standardami.


Na początek pokaże cały zestawik jaki dostałyśmy do testowania, a mianowicie:

  • kubeczek niekapek
  • 3 łyżeczki zmieniające kolor pod wpływem ciepła
  • 2 miseczki trójdzielne
  • magiczną matę

Kilka słów o serii Explora:

Seria Explora została tak zaprojektowana, by uczynić naukę samodzielnego jedzenia i picia bardziej intuicyjną i stopniowo, krok po kroku, pomóc twojemu dziecku w opanowaniu tej sztuki.
Od kubków dla dzieci zachęcających do pierwszych prób „dorosłego” picia po łyżeczki do karmienia przystosowane do delikatnych niemowlęcych języków – seria Explora obfituje w sprytne innowacje pomagające mamie i dziecku cieszyć się każdym nowym doświadczeniem.

Jeśli chodzi o sam kubeczek wgląda on tak:

Wyglądowo jest śliczny :) M. uwielbia róż :D Jak to (prawie)  każda mała dziewczynka :)Do kubeczka włożona została ulotka jak prawidłowo go używać. 

    Tak wygląda spód nakrętki 
A tak wygląda góra


 Bidonik ma miękki ustnik, co ułatwia dziecku picie.
Tu można zobaczyć jak bidon wygląda od środka. A tak wygląda od spodu ;). W spodzie tym co jest fajne, można zauważyć,ze brzegi kubeczka są silikonowe dzięki czemu tak łatwo nie ześlizguje się ze stołu, czy gdziekolwiek dziecko położy.Nakrętka posiada również bardzo praktyczną nakładkę/ zabezpieczenie na ustnik, dzięki czemu nie gromadzą się na nim bakterie, nie siadają muchy, czy po prostu nie pobrudzi się,gdy nasza pociecha stwierdzi, że fajnie by wyglądał w piaskownicy :)Ogólnie cały design kubeczka jest bardzo ładny i przemyślany. 


Kubeczek ładnie otoczony jest silikonem dzięki czemu dziecko bez trudności łapie bidon i nie wyślizguje się jej z rączek. 

Na zdjęciu pokazałam wam mój mały testing :) Jakbym nie potrząsała kubkiem ( a trzęłam w każdą stronę) nie uronił on ani jednej kropelki :). Nic się nie rozlewa i dziecko jest czyściutkie podczas spaceru :).  Cudo

Nie ma natomiast żadnego problemu jeśli chodzi o picie. Miękki ustnik sprawia, że pije się beż żadnego wysiłku, lekko i przyjemnie.

Jestem bardzo zadowolona z tego bidonu,jest pojemny, bo mieści aż 330 ml płynu. 
Cena jest tak naprawdę różna, można go znaleźć już od 16 zł. Cena nie jest aż tak wygórowana, a na prawdę opłaca się go kupić. Zwłaszcza, że firma Tommee Tippee jest jedną z lepszych firm produkujących produkty dla dzieci. 

Kubeczek można znaleźć TU
Endorsed by mums.

Uznanie mam

Kubki Explora zyskały uznanie brytyjskich mam, które wskazały je jako najlepszy wybór.

BPA free.

Nie zawiera BPA

Dla całkowitej pewności podkreślamy, że żaden z naszych produktów nie zawiera bisfenolu A (BPA).
(bardzo ważne drogie mamy)

Technologia Easi-Flow


Dzięki wykorzystaniu technologii Easi-Flow nasze kubki Explora to naprawdę szczelne niekapki, z których łatwo się pije.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz