niedziela, 3 sierpnia 2014

Magiczne łyzeczki ;)

Kolejnym zestawikiem do testowania firmy Tommee Tippee są magiczne łyżeczki. łyżeczki te są dla dzieci od 4 miesiąca życia.

  • Łyżeczki z systemem anty-oparzeniowym
  • Wolne od Bisfenolu A3 łyżeczki w każdym zestawieDo każdego zestawu dołączona jest ulotka jak właściwie używać łyżeczek.


Łyżeczki są giętkie - czyli końcówki zrobione są z miękkiego sylikonu. Sama próbowałam je ugryźć i nic się z nimi nie stało ani ja nie poczułam żadnego dyskomfortu.


Łyżeczki w zbyt wysokiej dla dziecka temperaturze zmieniają się z czerwonego na żółty. Sygnalizują, że dziecko nie może takiego jedzenia zjeść bo jest za gorące dla jego delikatnej buźki.

Bardzo przydatne są zwłaszcza dla mam, które mają pierwsze maleństwo.Łyżeczki wykonane z wolnego od Bisfenolu A i bardzo delikatnego plastiku, który zapobiega powstawaniu podrażnień na delikatnych dziąsłach dziecka.


Długi uchwyt łyzeczki pomaga w wyjmowaniu pokarmu ze słoiczków i pojemniczków, płytka końcówka zapobiega nabieraniu zbyt dużej ilość jedzenia.

Można myć w zmywarce (wyłącznie w górnym koszu) i sterylizować zarówno w mikrofalówce jak i w sterylizatorach.


Bardzo fajnie sprawdzają się te łyżeczki, kiedy podgrzewa się jedzenie w mikrofalówce. Błyskawicznie wiemy czy jedzonko jest w odpowiedniej temperaturze.

Mega genialne rozwiązanie :). Jestem z nich bardzo zadowolona ;)

Zestaw: 3 sztuki
Cena od 16 złBrak komentarzy:

Prześlij komentarz