sobota, 6 maja 2017

Testowanie kapsułek Vizir z kampanii Everydayme :)

Dostałam się do testowania kapsułek Vizir z kampanii Everydayme :)
Bardzo się ucieszyłam z tego testowania, ponieważ już dawno chciałam kupić kapsułki, ale nie wiedziałam, które będą najlepsze ;)
Teraz się okaże :)

Moja mama otrzymała próbkę Vizir. Trochę się zdziwiła, że taka mała kapsułka może wyprać aż 5kg prania. Zapewniłam mamę, że jest to możliwe i zaproponowałam, żeby wypróbowała ją od razu. Tak też zrobiła. Po niespełna godzinie pranie było gotowe. Mama wyraziła swoje ogromne zadowolenie. Była przeogromnie zaskoczona tym, że pranie tak pięknie pachnie i jest dobrze uprane.

Bardzo wygodne dla niej okazało się to, że nie trzeba myśleć ile użyć gram na jedno pranie. Kapsułkę wystarczy wrzucić do pralki i gotowe! Wszystko robi się samo :)Niedługo moje wielkie testowanie :)

7 komentarzy:

 1. Jeśli byś mogła porównać je z innymi kapsułkami, Vizir dałabyś na pierwszym miejscu, czy jednak innych kapsułek nie testowałaś? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę, że na to pytanie odpowiem po weekendowym praniu ;)

   Usuń
 2. Wow, trochę tego jest! :)
  Ja używam tych kapsułek i jestem zadowolona :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie zapasy! Będzie co testować ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja od bardzo dawna używam kapsułek do prania, bo jest to mega wygodne, ale nigdy nie używałam z Vizira, więc czekam na ich recenzję. http://dobieramypodklady.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. Również udało mi się dostać taką paczkę. Te kapsułki mają bardzo dużo zalet jak dla mnie. Może nie sprały rewelacyjnie plam na ubrankach dzieci ale w porównaniu z innymi proszkami jakie stosowałam są najlepsze

  OdpowiedzUsuń