czwartek, 26 czerwca 2014

Rewelacyjna butelka sportowa firmy Brother Max

Dzisiaj przedstawię Wam super butelkę sportową firmy Brother Max, 
kolor śliwkowy :)Butelka ta sama w sobie jest genialna. Jest to jedna butelka, która posiada cztery zastosowania.
W przypadku dzieci jest to bardzo ważne, ponieważ dzieci bardzo często zmieniają zdanie a zwłaszcza w przypadku picia czy jedzenia :)

 1. zastosowanie butelki jest dla dzieci, które są wiecznie spragnione :) - duża butelka, która mieści w sobie, aż 340 ml płynu
2. zastosowanie jest dla dzieci, które lubią różne napoje w tym samym czasie :) - jedna mała butelka 125 ml, która mieści się w dużej - 220 ml objętości. Dziecko może pić raz z dużej raz z małej. A rodzic nie musi dźwigać dwóch różnych butelek - wystarczy nasza sportowa na każdy wypad poza miasto :)
3. zastosowanie  jest  bardzo praktyczne w upalne dni, wystarczy zamrozić małą buteleczkę z płynem, aby chłodziła płyn z dużej buteleczki. Projektant butelki przemyślał sprawę i do butelki dołączona jest pokrywka, aby można było zamrozić wkład
4. zastosowanie: zamrożony wkład jest np. soczkiem, który  można wypić, kiedy się rozmrozi ;) pijąc ze środkowego ustnikaErgonomiczny kształt butelki ułatwia dziecku trzymanie butelki. Butelka posiada również wygodne ustniki, które ułatwiają dziecku picie.

Łatwo się ją rozkręca czy skręca, ale trzeba użyć trochę siły, więc dziecko powinno mieć z tym kłopot :)Pojemność butelek: 220ml + 125ml.

Pojemność dużej butelki bez wewnętrznej: 340ml

Butelka wolna od BpA.

Produkt dla dzieci w wieku 12 miesięcy + 

Cena butelki: 48 - 60 zł
 Butelka składa się z 4 elementów:
  • dużej butelki (340ml) 
  • małej butelki (125ml)
  • pokrywki do małej butelki 
  • nakrętki z dwoma ustnikami. 


 Butelka przeznaczona jest dla dzieci od 12 miesięcy i bardzo długo się przyda sądzę, że nawet do przedszkola, bo wygląda jak bidon a nie jak butelka dla dziecka.Wygląd tej butelki jest bardzo ładny, nowoczesny.

Bardzo łatwo się ją myje, ponieważ nie posiada niepotrzebnych zakamarków.
Moja ocena jest pozytywna. Butelka zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie :)
Jest praktyczna i bardzo ładna :)Jeśli chodzi o same ustniki, to muszę stwierdzić, że są bardzo dobrze zrobione, ponieważ nie są aż tak luźne, żeby otwierały się same i wylewał się sok, ale nie są aż takie oporne, bo dziecko daje rade otworzyć sobie je i zamknąć. Jest to moim zdaniem zdecydowanie jedna z lepszych butelek sportowych, a sądzę, że chyba najlepsza, bo lepszej jeszcze nie spotkałam :)

Do butelki została również dodana instrukcja obsługi w języku polskim. 


Jak najbardziej polecam wszystkim mamom :)


1 komentarz:

  1. Też jej używamy, jest świetna zwłaszcza podczas wyjazdów i upałów

    OdpowiedzUsuń